Dominik Wysocki dołączył do zespołu WPW

10.05.2023


Miło nam poinformować, że do zespołu podatkowego WPW dołączył Dominik Wysocki, który objął funkcję menadżera odpowiedzialnego za rozwój praktyki VAT.

Dominik posiada tytuł doradcy podatkowego, jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Głównym obszarem specjalizacji Dominika jest bieżące doradztwo w zakresie podatku VAT, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki transakcji łańcuchowych, zagadnienia należytej staranność w zakresie VAT, a także VAT compliance. W trakcie swojej kariery Dominik współpracował między innym z klientami z branż automotive, branży spożywczej czy cash&carry. Przed dołączeniem do zespołu WPW zdobywał doświadczenie zawodowe podczas pracy w zespołach podatkowych KPMG i Deloitte. Prywatnie miłośnik kultury kulinarnej, jest również oddanym fanem uniwersum Star Wars i MCU. W wolnych chwilach kręci kolejne kilometry na rowerze.

Więcej informacji o doświadczeniu Dominika znajdą Państwo w zakładce zespół.

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony