Dawid Połoszczański

Starszy konsultant

Dawid Połoszczański jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie Dawid jest w trakcie zdobywania tytułu doradcy podatkowego.

Na co dzień w WPW Dawid zajmuje się wsparciem podatkowym w obszarze podatku dochodowego od osób prawnych, osób fizycznych, jak również podatku od towarów i usług.

Uczestniczy także w projektach związanych z podatkiem u źródła oraz korzystaniem ze zwolnienia z podatku dochodowego w ramach pomocy publicznej uzyskanej na podstawie decyzji o wsparciu oraz zezwoleń strefowych.

Zanim rozpoczął współpracę w WPW swoje doświadczenie zdobywał w różnych kancelariach prawnych, w szczególności Kancelarii KHG oraz Kancelarii prawnej radcy prawnego Adama Soboty, gdzie zajmował się doradztwem prawnym na rzecz przedsiębiorców iosób fizycznych.

Doradza również w języku angielskim.

Moje aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony