Karolina Jagiełło

Menedżer, Adwokat, Doradca restrukturyzacyjny

Karolina Jagiełło jest absolwentką dwóch kierunków – prawa i ekonomii. Ukończyła także Podyplomowe Studium Prawa Spółek Handlowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Praktykę i doświadczenie zawodowe zdobywała we wrocławskim dziale prawno-podatkowym PwC i kancelariach realizujących usługi prawnicze dla klientów korporacyjnych. Od 2013 r. wykonuje zawód adwokata i świadczy pomoc prawną dedykowaną biznesowi.

Karolina specjalizuje się w prawie umów handlowych, prawie spółek i szeroko rozumianym wsparciu prawnym działalności gospodarczej. Współpracuje z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstwami doradzając w codziennych zagadnieniach prawnych prowadzonej działalności oraz przy transakcjach zakładania, likwidacji lub restrukturyzacji tej działalności. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej transakcji sprzedaży przedsiębiorstw i nieruchomości oraz zabezpieczenia tych transakcji. Realizowała projekty związane z zakładaniem w Polsce spółek podmiotów zagranicznych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych i doradztwie w sprawach spornych.

Moje aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony