Klaudia Kalczyńska

Menedżer, Adwokat

Klaudia jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie i od 2023 r. posiada tytuł adwokata.

Klaudia posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym, które zdobywała w dziale podatkowym jednej z największych polskich kancelarii – Domański Zakrzewski Palinka. Współpracowała przede wszystkim z klientami z branży farmaceutycznej, spożywczej oraz IT. Klaudia doradzała przede wszystkim w zakresie bieżącej działalności, a także przy projektach restrukturyzacyjnych. Posiada także szerokie doświadczenie w pracy z private clients. Jej główną specjalizacją są podatki dochodowe.

Moje aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony