Partnerzy WPW wyróżnieni w międzynarodowym rankingu World Tax 2022

04.10.2021

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni, że nasz debiut w międzynarodowym rankingu World Tax 2022 zakończył się sukcesem!

Partnerzy zarządzający WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy – Tomasz Wolczek i Grzegorz Proksa – otrzymali wyróżnienie w dwóch kategoriach (General corporate tax oraz Indirect tax).

Ranking World Tax and World Transfer Pricing to nie tylko zestawienie rekomendowanych kancelarii i firm doradztwa podatkowego, ale także przewodnik wyróżniający najwybitniejszych specjalistów doradztwa podatkowego z 90 jurysdykcji.

Szczególnie ważnym dla nas aspektem rankingu jest sposób oceny kancelarii i jej ekspertów – poza zaawansowaniem merytorycznym zgłaszanych projektów, głównym kryterium oceny jest informacja zwrotna od klientów, udzielana w formie wywiadów oraz pisemnych feedbacków.

Dlatego pragniemy serdecznie podziękować naszym klientom i partnerom biznesowym, w szczególności tym, którzy zechcieli zaangażować się w udzielenie nam feedbacku. Obiecujemy dołożyć starań, aby poziom świadczonych przez nas usług był stale na najwyższym poziomie 😊

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony