Pilotażowe spotkanie Wehikułu kariery już 29 maja!

15.05.2018

WPW we współpracy z Biurem Karier UWr, Studenckim Kołem Naukowym Prawa Finansowego „Fiscus” oraz Pełnomocnikiem Dziekana ds. praktyk studenckich Wydziału Prawa i Administracji UWr dr Rafałem Kowalczykiem rozpoczyna projekt Wehikuł Kariery. Pierwsza edycja programu ruszy jesienią, ale już teraz zapraszamy na pilotażowe spotkanie, które odbędzie się 29 maja w godzinach 15-17 na Wydziale Prawa UWr.

Wehikuł Kariery to program skierowany do studentów III, IV i V roku, którzy chcieliby na własnej skórze poczuć, na czym polega praca radcy prawnego i doradcy podatkowego. Zamiast teoretycznego szkolenia czy suchej prezentacji, dajemy uczestnikom możliwość udziału w interaktywnym warsztacie, podczas którego w trakcie pracy w niewielkich grupach, będą mogli wcielić się w rolę doradcy. Za każdym razem „klient” i problem jest inny, ale zawsze wymaga zrozumienia specyfiki działalności „klienta” oraz spojrzenia na jego problem z szerokiej perspektywy. Najbliższy warsztat poprowadzą Grzegorz Proksa, Marta Kuśmierczyk oraz Bartłomiej Figiel.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?

Uczestnicy będą mieli możliwość:
– przekonania się, na czym w praktyce polega praca radcy prawnego i doradcy podatkowego,
– wzięcia aktywnego udziału w warsztacie i nabycia praktycznych umiejętności potrzebnych na rynku pracy,
–  nauczenia się analizy problemu prawnego z wielu perspektyw,
– indywidualnej rozmowy z radcą prawnym i doradcą podatkowym, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące plusów i minusów pracy w ich zawodzie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział warsztacie. Powiemy też o tym, jak można przystąpić do pierwszej edycji programu Wehikuł Kariery, który rusza jesienią.

Miejsce: sala 2.03D (II piętro bud. D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii)

Czas: 29 maja 2018 r., godz. 15-17

Studentów, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego
Ze względu na warsztatowy charakter spotkania, liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.
Dla osób, które tym razem nie mogą wziąć udziału w warsztacie, ale myślą o dołączeniu do programu w semestrze zimowym 2018/2019, prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@wpw5g.vot.pl

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony