Pilotażowy warsztat programu Wehikuł Kariery za nami

29.05.2018

Pilotażowe spotkanie Wehikułu Kariery już za nami! Z jakimi praktycznymi problemami zderzyli się studenci? Była mowa o prawnych i podatkowych kwestiach umorzenia i sprzedaży udziałów w spółce z o.o. oraz zasadach obrotu udziałami spółek posiadających nieruchomości rolne na gruncie przepisów o kształtowaniu ustroju rolnego. Case Prezesa Adama Wprawnego, mimo czyhających w nim kilku pułapek, został rozwiązany 🙂 Jeżeli chcecie w przyszłości być na bieżąco z organizowanymi przez nas warsztatami, zachęcamy śledzenia aktualności na naszej stronie www lub do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Pierwsza edycja Programu, który będzie składał się z cyklu pięciu warsztatów, startuje w październiku 2018. Jeżeli macie pytania lub chcecie mailowo otrzymać informację o jego inauguracji – śmiało piszcie do Kasi Mazurek, która jest koordynatorem programu.

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony