Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

24.04.2018

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy nadal prężnie się rozwija. W kolejny rok działalności naszej firmy weszliśmy wspólnie kilkunastoosobowym zespołem, do którego na początku 2018 r. dołączyli Michał Januszewski i Marta Kuśmierczyk. W dalszym ciągu rozbudowujemy zespół, poszukując ekspertów, którzy chcieliby swoimi kompetencjami i doświadczeniem wzmocnić team WPW. Zapewniamy pracę przy ambitnych projektach, bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Więcej informacji o aktualnych ofertach znajduje się tutaj.


Studentów, którzy chcieliby odbyć płatne praktyki w naszej firmie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3. edycji Programu płatnych praktyk w WPW.

Osoby zainteresowane dołączeniem do WPW prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@wpw5g.vot.pl.

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony