Sukces zespołu prawnego WPW

29.09.2020

Nasz zespół prawny doradzał jednym z największych przedsiębiorców działających w branży budowlanej na Dolnym Śląsku w transakcji nabycia 100% akcji w innej spółce budowlanej. Wartość transakcji przekraczała 50 mln zł.

Zaangażowanie naszych ekspertów obejmowało między innymi strukturyzację transakcji, uzyskanie zgody Prezesa UOKiK na koncentrację w toku postępowania antymonopolowego, sporządzenie dokumentacji transakcyjnej, w tym umowy przedwstępnej sprzedaży akcji oraz dokumentów zabezpieczeń, udział w negocjacjach ze sprzedającymi, a także rejestrację transakcji w rejestrze przedsiębiorców KRS.

Obecnie, w ramach kolejnego etapu projektu, finalizujemy dokumentację połączeniową, mającą na celu fuzję nabywcy i spółki, której akcje były przedmiotem transakcji.

W projekt zaangażowani byli: Grzegorz ProksaPaulina JeziorskaMałgorzata Szczotka-Kida oraz Bartłomiej Figiel.

Pozostałe aktualności

29.09.2023

Nie tylko KSeF – 5 kwestii istotnych w obszarze podatku VAT

📅 11 października o 🕙 godz. 10 zapraszamy Państwa na webinarium „Nie tylko KSeF – 5 kwestii istotnych w

25.09.2023

Kontrole i postępowania podatkowe w obszarze cen transferowych

Wrzesień miesiącem cen transferowych w WPW!  Zapraszamy do lektury naszego nowego materiału przygotowanego przez Natalię Kaczorowską i Agatę Kamyk.

22.09.2023

Instrumenty zabezpieczenia ryzyk podatkowych na gruncie cen transferowych

Wrzesień miesiącem cen transferowych w WPW!  Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym materiałem na temat zabezpieczenia ryzyk podatkowych