WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

05.04.2024

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita. Jesteśmy niezwykle dumni z:

🏆 4. miejsca wśród firm doradztwa podatkowego w województwie dolnośląskim w kategorii liczba doradców podatkowych, a co dla nas jeszcze bardziej mobilizujące – w kategorii przychodów za 2023 r. jesteśmy liderem w naszym województwie!

🏆 3. miejsca w Polsce (jest podium!!! 😊) w kategorii wzrostu przychodów rok do roku,

🏆 15. miejsca w Polsce wśród firm doradztwa podatkowego obsługujących największą liczbę spółek giełdowych,

🏆 Grzegorza Proksy, który został wyróżniony jako rekomendowany doradztwa w kategorii doradztwo transakcyjne.

Osiągnięcie takich wyników nie byłyby możliwe, gdyby nie wspaniały zespół WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy – Drodzy, serdecznie dziękujemy za Waszą codzienną pracę i utrzymującą się na wysokim poziomie motywację do rozwoju firmy oraz Waszych kompetencji!

Ukłony kierujemy także w kierunku naszych Klientów – dziękujemy, że obdarzają nas Państwo zaufaniem i mamy zaszczyt towarzyszyć Państwu zarówno przy realizacji strategicznych projektów, jak i podczas codziennych wyzwań, przed którymi stajecie . Zaufanie naszych Klientów to dla nas wyróżnienie ważniejsze niż wszystkie rankingi razem wzięte 😊

Wyróżnienia w rankingu motywują nas do dalszego działania i rozwoju firmy – trzymajcie za nas kciuki, bo mamy ambitne plany na 2024 😉.

#ranking #RankingDoradcówPodatkowych #Doradztwotransakcyjne #restrukturyzacje #CIT #doradcapodatkowy

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony

06.11.2023

Spotkanie Klubu Lawyers-in w Poznaniu

🔔 Już 16 listopada zapraszamy na drugie spotkanie Klubu Lawyers-In, podczas którego poruszymy trzy kluczowe tematy: ▶ świadczenie gwarancyjne