Klub CFO Roundtable


6 czerwca 2024 r.

od 14:00 do 16:00

Pałac Ballestremów, ul. Włodkowica 4, Wrocław

Organizator

 

W programie

Rola dyrektora finansowego zmieniła się na przestrzeni czasu – obecnie dyrektorzy finansowi odpowiadają nie tylko o realizację strategii finansowej firmy oraz nadzorują poprawność rozliczeń finansowych, ale także we współpracy z zarządem wyznaczają kierunki rozwoju firmy, inicjują rozwiązania mające na celu usprawnienie funkcjonowania firmy, a także zarządzają ryzykiem i aktywnie poszukują rozwiązań generujących oszczędności.

Dostrzegając potrzebę stworzenia przestrzeni, w której dyrektorzy finansowi mogliby wymienić się spostrzeżeniami na najbardziej aktualne tematy i podzielić się wyzwaniami wynikającymi z bieżącej praktyki, chcemy zaprosić Państwa do udziału w inauguracyjnym spotkaniu Klubu CFO Roundtable we Wrocławiu. Naszym celem jest stworzenie przyjaznych warunków dla wymiany wiedzy i najlepszych praktyk w elitarnym gronie dyrektorów finansowych.

Spotkanie nie ma charakteru warsztatu czy szkolenia – jest moderowaną dyskusją, podczas której uczestnicy spotkania mogą podzielić się swoimi dobrymi praktykami i doświadczeniami, ale także zadać nurtujące pytania czy omówić pomysły z innymi uczestnikami spotkania.

Zapraszamy dyrektorów finansowych dolnośląskich i opolskich firm do dołączenia do naszej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że spotkania w kameralnym gronie pozwolą wspólnie dotrzeć do najlepszych rozwiązań, a także zbudować wartościowe, inspirujące relacje.

Podczas najbliższego spotkania, poza omówieniem bieżących wyzwań, proponujemy omówienie poniższej tematyki:
  • Jak wykorzystać pełen potencjał ulg podatkowych?
  • Zarządzanie ryzykiem w cenach transferowych
  • Strategia zarządzania kosztami podatkowymi

Prowadzący

Grzegorz Proksa

Partner Zarządzający praktyką prawną kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

Grzegorz od kilkunastu lat doradza przedsiębiorcom przy projektach, które wymagają połączenia kompetencji w obszarze doradztwa prawnego i podatkowego. Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego oraz doradcy podatkowego. Przez niemal 10 lat doświadczenie zdobywał w zespole prawno – podatkowym firmy PwC. Obecnie Grzegorz odpowiada za praktykę prawną WPW. Zarządza projektami związanymi z realizacją procesów restrukturyzacyjnych – współpracuje z klientami przy sprzedaży biznesu, konsolidacji grup kapitałowych oraz tworzeniu struktur inwestycyjnych. W 2019, 2021 oraz 2023 roku został doceniony za indywidualne osiągnięcia w obszarze doradztwa transakcyjnego, zdobywając tytuł Rekomendowanego Doradcy w rankingu doradców podatkowych dziennika Rzeczpospolita.


Tomasz Wołczek

Partner Zarządzający praktyką podatkową kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

Od ponad 20 lat zajmuje się doradztwem podatkowym na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów, od 2004 r. posiada zawodową licencję doradcy podatkowego. Przed założeniem WPW zajmował stanowisko dyrektora we wrocławskim zespole prawno-podatkowym w PwC. Jako Partner WPW koordynuje projekty doradcze realizowane dla czołowych przedsiębiorców różnych branż i regionów Polski; współpracuje ze spółkami giełdowymi, korporacjami oraz firmami rodzinnymi. W 2019 r. został doceniony za indywidualne osiągnięcia w obszarze podatku CIT, zdobywając tytuł Rekomendowanego Doradcy w rankingu doradców podatkowych dziennika Rzeczpospolita.


Natalia Kaczorowska

Menedżerka w dziale cen transferowych kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

Natalia Kaczorowska jest menedżerką zarządzającą zespołem cen transferowych w WPW oraz ekspertką z ponad 16-letnimdoświadczeniem zawodowym w zakresie TP – specjalizuje się zarówno w sporządzaniu i weryfikacji lokalnej, jak i grupowej dokumentacji cen transferowych, w sporządzaniu opinii i analiz w zakresie cen transakcyjnych, w planowaniu rozliczeń grupowych oraz przeprowadzaniu przeglądów z zakresu cen transferowych (tzw. TP Due Diligence). Natalia realizowała również projekty obejmujące uzyskanie uprzednich porozumień cenowych.

Dodatkowo Natalia jest współtwórczynią pierwszego w Polsce specjalistycznego serwisu o tematyce cen transferowych. Przed dołączeniem do WPW, Natalia zdobywała doświadczenie zawodowe we wrocławskim dziale podatkowym firmy PWC, a wcześniej w DMS TAX oraz w Grupie Impel.


Klaudia Kalczyńska

Menedżerka w dziale podatkowym kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

Klaudia jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie i od 2023 r. posiada tytuł adwokata.

Klaudia posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym, które zdobywała w dziale podatkowym jednej z największych polskich kancelarii – Domański Zakrzewski Palinka. Współpracowała przede wszystkim z klientami z branży farmaceutycznej, spożywczej oraz IT. Klaudia doradzała przede wszystkim w zakresie bieżącej działalności, a także przy projektach restrukturyzacyjnych. Posiada także szerokie doświadczenie w pracy z private clients. Jej główną specjalizacją są podatki dochodowe.


Formularz zgłoszeniowy

Napisz lub zadzwoń

Katarzyna Mazurek

Dyrektor zarządzająca

+48 575 488 115
katarzyna.mazurek@wpw-doradztwo.pl

Wypełnij formularz


    Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 29.05.2024 r. 
    Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.