Inauguracyjne spotkanie Klubu Lawyers-in we Wrocławiu

04.10.2023

🔔 W zeszłym tygodniu odbyło się inauguracyjne spotkanie Klubu Lawyers-in we Wrocławiu. Kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, która we współpracy z British Polish Chamber of Commerce (BPCC) koordynuje działanie Klubu, miała przyjemność gościć liderów działów prawnych oraz prawników wewnętrznych z dolnośląskich firm.

✅ Celem klubu jest stworzenie przestrzeni, w której prawnicy wewnętrzni mogą wymieniać się spostrzeżeniami i wyzwaniami, z jakimi mierzą się w ramach codziennej aktywności zawodowej, a także w ramach networkingu nawiązać nowe znajomości biznesowe.

❔ O czym rozmawialiśmy podczas spotkania? Poruszyliśmy m.in. zagadnienia z praktyki wdrożenia systemu ochrony sygnalistów i wyzwań w pracy zdalnej oraz podejścia do przeciwdziałania zatorom płatniczym.

Dziękujemy za spływające pozytywne feedbacki; cieszymy się, że spotkania Klubu Lawyers-in stają się przyjazną przestrzenią do wymiany wiedzy i dyskusji o aktualnej praktyce.

📅 Już 13 października zapraszamy na kolejne spotkanie w Poznaniu (wymagana rejestracja). Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony