Kariera doradcy podatkowego – lepsza alternatywa?

27.11.2018

Miło nam poinformować, że WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy zostało Partnerem Targów Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY, które odbędą się 29 listopada w godzinach 10-15 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

O godz. 10 zapraszamy na prelekcję Tomasza Wołczka i Magdaleny Kadzikowskiej pt. “Kariera doradcy podatkowego – lepsza alternatywa?”. Przedstawiciele WPW opowiedzą studentom czym dokładnie zajmuje się doradca podatkowy, jak wygląda przeciętny dzień pracy oraz ścieżka kariery w tym zawodzie. Prowadzący podzielą się swoimi doświadczeniami i postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników 🙂 Aby wziąć udział w warsztacie, należy zapisać się na stronie Biura Karier UWr.

W godzinach 10-15 będziemy dostępni na naszym stoisku targowym – zachęcamy do rozmowy z naszymi przedstawicielami, którzy będą odpowiadali na pytania dotyczące pracy w dziale podatkowym oraz prawnym WPW, aktualnych ofert praktyk i pracy oraz wymaganiach, jakie stawiamy kandydatom.

W godzinach 12-13 będzie można spotkać się z naszymi przedstawicielami na wstępnych rozmowach rekrutacyjnych. Chętnych zapraszamy z CV. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez WPW Doradztwo podatkowe sp. z o.o./WPW Doradztwo prawne Grzegorz Proksa sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz podanych w procesie rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności

29.09.2023

Nie tylko KSeF – 5 kwestii istotnych w obszarze podatku VAT

📅 11 października o 🕙 godz. 10 zapraszamy Państwa na webinarium „Nie tylko KSeF – 5 kwestii istotnych w

25.09.2023

Kontrole i postępowania podatkowe w obszarze cen transferowych

Wrzesień miesiącem cen transferowych w WPW!  Zapraszamy do lektury naszego nowego materiału przygotowanego przez Natalię Kaczorowską i Agatę Kamyk.

22.09.2023

Instrumenty zabezpieczenia ryzyk podatkowych na gruncie cen transferowych

Wrzesień miesiącem cen transferowych w WPW!  Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym materiałem na temat zabezpieczenia ryzyk podatkowych