Kariera doradcy podatkowego – lepsza alternatywa?

27.11.2018

Miło nam poinformować, że WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy zostało Partnerem Targów Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY, które odbędą się 29 listopada w godzinach 10-15 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

O godz. 10 zapraszamy na prelekcję Tomasza Wołczka i Magdaleny Kadzikowskiej pt. “Kariera doradcy podatkowego – lepsza alternatywa?”. Przedstawiciele WPW opowiedzą studentom czym dokładnie zajmuje się doradca podatkowy, jak wygląda przeciętny dzień pracy oraz ścieżka kariery w tym zawodzie. Prowadzący podzielą się swoimi doświadczeniami i postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników 🙂 Aby wziąć udział w warsztacie, należy zapisać się na stronie Biura Karier UWr.

W godzinach 10-15 będziemy dostępni na naszym stoisku targowym – zachęcamy do rozmowy z naszymi przedstawicielami, którzy będą odpowiadali na pytania dotyczące pracy w dziale podatkowym oraz prawnym WPW, aktualnych ofert praktyk i pracy oraz wymaganiach, jakie stawiamy kandydatom.

W godzinach 12-13 będzie można spotkać się z naszymi przedstawicielami na wstępnych rozmowach rekrutacyjnych. Chętnych zapraszamy z CV. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez WPW Doradztwo podatkowe sp. z o.o./WPW Doradztwo prawne Grzegorz Proksa sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz podanych w procesie rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności

25.04.2024

Wpłaty na Fundusz Ochrony Rolnictwa

Obowiązek dokonywania wpłat na Fundusz Ochrony Rolnictwa wynika z ustawy o Funduszu Ochrony Rolnictwa z 9 maja 2023 r.

05.04.2024

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy wyróżnieni w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolita!

📢 Miło nam poinformować, że kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy została wyróżniona w XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego

05.04.2024

Grzegorz Proksa – rekomendowanym doradcą w kategorii doradztwa transakcyjnego!

❗ Jesteśmy niezmiernie dumni, że Grzegorz Proksa, Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, został dziś po raz kolejny wyróżniony